Türk Malı 4.Bölüm izle

Eymen Kuzu'nun kötü kişilikli sevgilisi Şehnaz, Bakiye'yi yollamak adına bir oyun düzenliyor ve Bakiye'nin gerçek bir dadı olmadığını anlatarak kendisini işten çıkarmak için yollar deniyor.

Özet: Eymen Kuzu'nun kötü kişilikli sevgilisi Şehnaz, Bakiye'yi yollamak adına bir oyun düzenliyor ve Bakiye'nin gerçek bir dadı olmadığını anlatarak kendisini işten çıkarmak için yollar deniyor. Bakiye, çocuklara veda ederken Erman olaya et altıyor ve kendisinin sevgilisi olduğunu anlatarak işinden ayrılmasına izin vermiyor. Yan tarafta oturan Bahattin ile Şaduman tarafında ise sular durulmak bilmiyor. Güzel bir hizmetçi olan Valeri'yi kendi evlerinde çalıştırmak için kendisinden emin olan Bahattin, kendi evlerinde hizmet eden Hidayet ile Erman'ın aralarını yapmak adına bahçede mangal partisi veriyor. Fakat tüm komşular bu partiye geldiği için işler pekte umulduğu gibi ilerlemiyor. Öteki yan tarafta oturan Onur ile Deren ise Kuzu ailesine karşı sitede bir ittifak oluşturmak istiyorlar ve Bahattin ile Şaduman çiftinide kendi cephelerine çekebilmek için kendileriyle samimiyet kurmak istiyorlar ancak bir defa daha kurdukları plan ters tepiyor.
Etiketler: Türk Malı 4.Bölüm izle, Türk Malı 4.Bölüm tek parça izle, Türk Malı 4.Bölüm hd izle, Türk Malı 18 haziran, Türk Malı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (2)
EmirHan demiş ki;Bilmiyorum ama internete yaz anam
19.06.2017 - 22:32
Mehmet demiş ki;Otobüste çalan şarkının adını bilen var mı
19.06.2017 - 02:45
1
Yorum Yap