• 1. Parça

Yeni Gelin 15.Bölüm Sezon Finali izle

Bella bir karara varmış ve anneliği seçmiştir bu yüzden kendi canı risk altında olmasına karşın ameliyattan vazgeçmiştir. Ancak Bella'nın bu kararı konakta yaşanan dedikoduları bitirmez.

Özet: Bella bir karara varmış ve anneliği seçmiştir bu yüzden kendi canı risk altında olmasına karşın ameliyattan vazgeçmiştir. Ancak Bella'nın bu kararı konakta yaşanan dedikoduları bitirmez. Bella'nın bir evlat sahibi olamayışı, ilk başta Asiye'nin harekete geçmesine neden olur. Oğlu için doğum yapabilecek birisini bulmak ister. Ancak Kalender oğlu ve gelininin tarafındadır. Asiye'nin bu çabası içinde kalır. Şirin, Ferhat ile Dilan'ı beraber gördüğü zaman durumu yanlış tarafa çeker. Kıskançlık durumu hayatında önemli bir hata yapmasına sebebiyet verir. Baran ile Ferhat yeniden yüzleştikleri zaman Şirin'in durumu Ferhat'ın umutsuz bir hal içerisine düşmesine neden olur. Ve kimselere bişey anlatmadan bir karar alır. Konakta yaşanan küslük halleri, Bella'nın sağlık durumu ve öteki olumsuz durumlar Kalender'in her zaman yaptığı ramazan eğlencesine mani olamaz. Kalender, yine eğlence için tüm hazırlıkları yapmıştır. Bu sefer ekibe dünürünüde koymuştur. Konaktakiler, güzel bir gece yaşamış küslerin arası düzelmiş sıkıntılar bir gün için olsa bile sineye çekilmiştir. Ancak konaktakiler, eğlencenin ardından öyle bir güne uyanırlar ki, kimsenin düşünemediği olmuş gerçekleşmesi mümkün olmayan bir durum yaşanmıştır. Bozok ailesi yeni bir sıkıntının girişindedir.
Etiketler: Yeni Gelin 15.Bölüm izle, Yeni Gelin 15.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin sezon finali izle, Yeni Gelin 17 Haziran, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap