• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 34.Bölüm Sezon Finali izle

Deniz, çocuğuna Mirat ile aralarında bir aşk olduğunu ve hayatlarını birleştirmek istediklerini söylediği an, evdeki dengeler değişime uğrar.

Özet: Deniz, çocuğuna Mirat ile aralarında bir aşk olduğunu ve hayatlarını birleştirmek istediklerini söylediği an, evdeki dengeler değişime uğrar. Ece bu duruma karşı çıkmak adına herşeyi göze almıştır. Şebnem, Alihan'a engel olabilmek adına bir çılgınlığa imza atsa bile, Alihan Kıbrıs'tan ayrılarak İstanbul'a gelir. Babası ile uzun bir zamandan sonra hasret giderek Ece, kendisine annesinin Mirat ile hayatını birleştirmek istediğini anlatır. Nejat'tan olmamak isteyen Hülya, kendisi için bir oyun hazırlayarak Emine ile muhabbetlerini bozmak ister. Alihan'ın sorgusundan çıkmayı başaran Hülya, kendisini çok kötü hissedecek bir olay yaşar. Civan'ı takibini sürdüren Şirzat, kendisi Diyar ile görüşütüğünü anlayınca tabancasına sarılır. Volkan'ın gazlamasıyla Ece ile gelecek hakkında planlar yapan Mustafa'nın kötü duruma düşmesine neden olurken, mezuniyet gecesinde gördükleriyle iyice şok geçirir. Turgut ile yeniden nikah masasına oturmaya evet diyen Fikriye, aklına gelmeye başlayan şeyler yüzünden şok geçirir. Ece'nin kardeşini de devreye sokarak baskı yapmasına karşın Mirat ile Deniz sevdalarına ve gelecek planlarına tam gaz devam ederler. Mirat'ın evlilik teklifine evet cevabını veren Deniz ise sonunda aklına hiç gelmeyecek bir şok ile karşı karşıya kalacaktır.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 34.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 34.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz sezon finali izle, Kalbimdeki Deniz 17 haziran, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap