• 1. Parça

Kanatsız Kuşlar 1.Bölüm izle

Kısa bir süre önce babaları hayata gözünü yuman Zeynep, Emre, Cemre ve en küçükleri olan Aysun'a kalan yalnızca yoksulluktur.

Özet: Kısa bir süre önce babaları hayata gözünü yuman Zeynep, Emre, Cemre ve en küçükleri olan Aysun'a kalan yalnızca yoksulluktur. Bu hayatta kendileri için tek dayanma noktası olan, türlü türlü fedakarlıklardan kaçınmayan anneleri Nefise'dir. Nefise, daha küçük yaşta anneliği yaşamış ve çocukları için kelimenin tam anlamıyla kılı kırk yarmaktadır. Hayatta çok zora düştükleri bu dönemde Nefise ile çocuklarının etkilenmesine neden olacak bir olay meydana gelir. Öbür taraftan en büyük çocukları olan Zeynep, kendisini çok seven Ahmet'in duygularına karşı mesafeli bir duruş göstermektedir. Ahmet'in beraber çalıştıkları dönemde, beraberce gittikleri bir iş görüşmesinde, Onur ile tanışmaları, zaman içerisinde herkesi etkileyecek bir aşkın başlangıcıda beraberinde getirir.
Etiketler: Kanatsız Kuşlar 1.Bölüm izle, Kanatsız Kuşlar 1.Bölüm tek parça izle, Kanatsız Kuşlar 1.Bölüm hd izle, Kanatsız Kuşlar 15 haziran, Kanatsız Kuşlar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap