Çoban Yıldızı 16.Bölüm izle

Fikret, Zekkar ile bir anlaşma yapmıştır ve bu yüzden Ürgüp'e gidecektir. Sırma bir taraftan bu durum için mutlu olurken bir taraftan da çocuklarından ayrı kalacağı için üzüntü halindedir.

Özet: Fikret, Zekkar ile bir anlaşma yapmıştır ve bu yüzden Ürgüp'e gidecektir. Sırma bir taraftan bu durum için mutlu olurken bir taraftan da çocuklarından ayrı kalacağı için üzüntü halindedir. Bu arada Ürgüp'e gitme düşüncesi Zühre ile Seyit'in alt üst olmasına neden olur. Zühre'nin tek dayanacağı kişi Sırma'dır. Seyit Erdal ile konuşur. Bir gün Karakaya'ların evinde deprem etkisi yaratacak bir olay olur. Bundan böyle Zekkar'ı sakinleştirmek pek mümkün olmayacaktır. Sırma gitmeden önce son bir defa Güneş ile görüşmek amacındadır. Bu görüşmede yeni olaylar yaşanacaktır.
Etiketler: Çoban Yıldızı 16.Bölüm izle, Çoban Yıldızı 16.Bölüm tek parça izle, Çoban Yıldızı 16.Bölüm HD1 izle, Çoban Yıldızı 15 haziran, Çoban Yıldızı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (2)
cesur demiş ki;Turk dizisi Amerikan standartlarina goremi olmasi lagzim. Standard yazmandan belli , Turkcesi standart yada olcut ,kalite . Ve Turk standartlari hepsinden iyi .
17.06.2017 - 07:01
Rana demiş ki;Tam bi standard Türk dizisi
16.06.2017 - 16:17
1
Yorum Yap