• 1. Parça

Kırgın Çiçekler 88.Bölüm Sezon Finali izle

İyice delirme noktasına gelen Banu, Kader'den öc almak için kendisini şartlandırmıştır.

Özet: İyice delirme noktasına gelen Banu, Kader'den öc almak için kendisini şartlandırmıştır. Gazetede çıkan bir haberde Meral'in, Sadri'nin torunu olduğunu okuyunca şok yaşar. O mirasta kendisinin de hakkının olduğunu düşünerek, nefretini Meral'e kusmaya başlar. Üniversite sınavı gelmiştir ve kızlar bu yüzden heyecan içerisindedir. Güney sınav bittikten sonra Songül'ün bu sınava girmediğini haber alır. Çünkü Songül başvuru yapmamıştır. Sadri Bey, Meral adına bir parti organize eder ve çevresindekilere bu durumu göstermek ister. Banu, Meral'i çaresiz bırakmak adına, arkadaşlarını da tehlikeye sokarak kötü bir plan düzenler.
Etiketler: Kırgın Çiçekler 88.Bölüm izle, Kırgın Çiçekler 88.Bölüm tek parça izle, Kırgın Çiçekler 88.Bölüm hd izle, Kırgın Çiçekler 12 haziran, Kırgın Çiçekler sezon finali izle
Diğer Yorumlar (2)
Isimsiz demiş ki;Ben bu diziye bayiliyorum unarim devam Eder Hic kacirmam
20.06.2017 - 07:59
keri demiş ki;salam. )))) bu gedar qaddar,lazimsiz bir dizi qormedim. ayni ayni weylerden sikilmadiniz. santa barbara...sehr etmirem, yalan deyil, cemre ve ona awik olan oqlan oldukden sonra biraxdim. bu gun 88 bolumun 5-6 deq sehr etdim,ve ......nonsens,ayni final sezon )))))
16.06.2017 - 16:39
1
Yorum Yap