• 1. Parça

Seni Kimler Aldı 7.Bölüm izle

Beklenmedik bir tabanca sesi Çamay ailesinin evinde şok etkisi yaratır. Suat'ın silahından atılan mermi yalnızca kan dökülmesine neden olmayacak, bütün ailenin hauyatınıda derinden etkileyecektir.

Özet: Beklenmedik bir tabanca sesi Çamay ailesinin evinde şok etkisi yaratır. Suat'ın silahından atılan mermi yalnızca kan dökülmesine neden olmayacak, bütün ailenin hauyatınıda derinden etkileyecektir. Talat, Barış hakkında saklı olan gerçeğe ulaşabilecek midir ? Çamay'lara yaptığı teklife cevap almak için eve gelen Ceren, burada Zehra'ya içindeki nefreti döker. Zehra, Ceren'in Barış için söylediklerine inanamaz. Ceren'in planı Zehra ile Barış'ın ayrılmasına yeterli olabilecek midir ? Cahide ile Gülümser, henüz Banu'nun cesedini yok edemeden bu sırlarına başka birisinin sahip olmasıyla beraber son noktaya gelirler. Bu durumdan sıyrılabilecekler midir ? Bu sırada Cahide ise, Ceren'in kötü isteklerine razı gelir ve Zehra'ya kötü durumlar yaşatmak için planını devreye sokar. Çamay'ların evindeki önemli günün hazırlık aşaması tüm hızıyla sürerken Ceren hayatını zindan eden kişiden öcünün almak için beklemektedir.
Etiketler: Seni Kimler Aldı 7.Bölüm HD izle, Seni Kimler Aldı 7.Bölüm HD tek parça izle, Seni Kimler Aldı 7.Bölüm HD hd izle, Seni Kimler Aldı 11 haziran, Seni Kimler Aldı son Bölüm HD izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap