• 1. Parça

Yeni Gelin 14.Bölüm izle

Altınları alıp gitmek için çabalayan Kamilla'yı, Kalender yakalamıştır. Kamilla, içeriye girmediğine mutlu olurken, Kalender'in yapacağı ceza hevesini bitirir. Artık, konağın yeni gelini Kamilla olmuştur.

Özet: Altınları alıp gitmek için çabalayan Kamilla'yı, Kalender yakalamıştır. Kamilla, içeriye girmediğine mutlu olurken, Kalender'in yapacağı ceza hevesini bitirir. Artık, konağın yeni gelini Kamilla olmuştur. Kamilla'nın bu duruma razı gelmesinden başka seçeneği kalmamıştır. Aksi olursa içeriye girmekten kurtulamayacaktır. Zoraki olarak durumu kabullenir. Konaktaki tüm kadınlar, Kalender'in kesmiş olduğu cezaya sevinirler. Kamilla'ya karşı bilenirler. Kalender'in kadınları ise bu durumun keyfini süremez. Çünkü kendilerine kesilen ceza da sürmektedir. Bu durumun verdiği hırsla beraber kavga yaşarlar. Herkes küsmüştür. Herkes oğlunun yanına gider. Çocuklarınıda gazlamak isterler. Ancak amaçlarına ulaşamazlar. Bella ile Hazar'ın olayları ise farklıdır. Çocuk konusunda bir çare bulmak çabasındadırlar. Doktorun söyledikleri, Hazar'ın sevinmesine neden olsa bile aynı durum Bella adına söz konusu değildir. Bella, önemli bir karara varmak üzeredir. Bella'nın bu kararı, Hazar ile Bella'nın karşı karşıya gelmesine neden olur.
Etiketler: Yeni Gelin 14.Bölüm izle, Yeni Gelin 14.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 14.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 10 Haziran, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap