• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 33.Bölüm izle

Mirat, Raşhel başta olmak üzere hiç kimseyi ilişkisine müdahele ettirmezken, babasının hayatta olduğunu haber alan ve iletişime geçen Ece ortalığı velvereye vererek Deniz'e sıkıntı yaratmaya başlar.

Özet: Mirat, Raşhel başta olmak üzere hiç kimseyi ilişkisine müdahele ettirmezken, babasının hayatta olduğunu haber alan ve iletişime geçen Ece ortalığı velvereye vererek Deniz'e sıkıntı yaratmaya başlar. Deniz bu olaylara neden olan Hülya ile hesap görür ve dostluğunu sonlandırır. Alihan attığı yalanların birer birer anlaşılmasına neden olan Şebnem'e bir şok yaşatırken, Nejat'ın bıraktığı Hülya, Emine'den sinirini çıkarır. Turgut, Fikriye'nin gönlünü yeniden kazanmak adına bir sürprize imza atar. Mirat, Artun hakkındaki bilgileri öğrenerek kendisiyle bir yüzleşme yaparken, Artun kaybeden taraf olarak pes eder. Şirzat ise Civan'ın birşeyler karıştığını fark etmeye başlar. Hülya saldırı görürken, Hülya'nın gazlamasıyla beraber annesi ile Mirat'ı göz hapsine alan Ece, Cemile'nin farkında olmadan yarattığı bir olay neticesinde, beraberliklerini fark eder ve sinirden çıldırır.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 33.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 33.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 33.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 10 haziran, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap