• 1. Parça

Şevkat Yerimdar 3.Bölüm izle

Şevkat'in emanetinde olan Esin o gün yaşanan şaka olayından sonra kafasını yitirmiştir. Cevdet kızını bir akıl hastanesine göndermiştir. Bu olaydan dolayı üzülmüştür aynı zamanda çokta kızmıştır.

Özet: Şevkat'in emanetinde olan Esin o gün yaşanan şaka olayından sonra kafasını yitirmiştir. Cevdet kızını bir akıl hastanesine göndermiştir. Bu olaydan dolayı üzülmüştür aynı zamanda çokta kızmıştır. Bunun hesabını elbet soracaktır. Şevkat ile Niko, Esin'i ziyaret etmek için hastaneye gelirler. Cevdet burada kendilerinden hesap ister. Esin'i görmelerine müsade vermez. Yakınlarında olmasını istemez. Esin kimseyle konuşmamakta, derin düşünceler içerisindedir. Bu bir geçiş dönemidir. Esin bu dönemi geçerse iyileşemeyecek ve bundan böyle bu şekilde hayatını sürdürecektir. Şevkat, Cevdet'in görüşmelerine izin vermemesine rağmen Esin'i ile görüşerek kendisini bir an önce eski günlerine döndürmeyi düşünmektedir. Bu şekilde yeni bir macera başlangıcı olur. Şevkat, Niko ile Kazım hastaneyi birbirine katarlar. Ülkeyi dahil ayağa kaldırırlar. Cevdet olanları duyduğu zaman ise cezalarını vermek için çalışmalara başlar. Pascal ise tv ekranlarında Şevkat için bir çağrıda bulunur.
Etiketler: Şevkat Yerimdar 3.Bölüm izle, Şevkat Yerimdar 3.Bölüm tek parça izle, Şevkat Yerimdar 3.Bölüm hd izle, Şevkat Yerimdar 9 haziran, Şevkat Yerimdar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap