• 1. Parça

Cesur ve Güzel 30.Bölüm izle

Sühan ile Cesur ikilisinin hayatlarındaki en güzel gününde meydana gelenler, düşmanlarının kolay bir şekilde pes etmeyeceğini göstermiştir.

Özet: Sühan ile Cesur ikilisinin hayatlarındaki en güzel gününde meydana gelenler, düşmanlarının kolay bir şekilde pes etmeyeceğini göstermiştir. Sühan ile çocuğunu koruyamanın üzüntüsünü duyan Cesur, Rıza'nın beraber hareket ettiği kişiyi bulmayı görev edinmiştir. Sühan'ı zehirlemek isteyenlerin ortaya çıktığında Korludağ cephesinde bazı değişiklikler yaşanacaktır. Herkes bir başkasına şüphe dolu gözlerle yaklaşırken, büyük yüzleşmelerden birisi Cesur ile Tahsin cephesinde görülecektir. Cahide'den bomba etkisi yaratacak bir haber gelir. Söyledikleri herkesin kafasında sorular oluşmasına neden olacaktır. Korludağ'da güneş yeniden açtığı zaman Cesur aşık olduğu kişinin ölene kadar yanında olacağını gösterir. İkili birbirlerine büyük aşk beslerken önemli bir tehlike ise kendilerinin hiç düşünemediği kadar yakınlarındadır.
Etiketler: Cesur ve Güzel 30.Bölüm izle, Cesur ve Güzel 30.Bölüm tek parça izle, Cesur ve Güzel 30.Bölüm hd izle, Cesur ve Güzel 8 haziran, Cesur ve Güzel son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap