Esra Erol 6 Haziran 2017 izle

Esra Erol 6 Haziran 2017 izle atv izdivaç programı 720p hd olarak ddizi kalitesiyle son bölüm izlemeniz için burada.

Özet: Esra Erol 6 Haziran 2017 izle atv izdivaç programı 720p hd olarak ddizi kalitesiyle son bölüm izlemeniz için burada.Esra Erol son bölüm izle dizi yayınlandıktan sonra sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.
Etiketler: Esra Erol 6 Haziran 2017 izle, Esra Erol 6 haziran 2017 hd izle, Esra Erol son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
Adalet demiş ki;Bahar iliskilerini her an teshir etmek isteyen bir kisi.Her ani sosyal medyada paylassin,o zaman mutlu oluyor.Mesut sakin bir yapiya sahip Bahari tam tersi.Bahar evlenmeyecek.O ancak TV de boy göstersin.Amaci o.Mustafa Iliskilerinde tecrübesi yok.Anlayisla yaklasmayi beceremiyor.Karsilikli adimlar atmasi gerekir.Ceyda da inatcilik yamadiklarinda sorun cozulur.
07.06.2017 - 01:36
Diğer Yorumlar (7)
Melisa demiş ki;Mustafa ile Ceyda hiç ayrılmazlar hep yüzleri güler inşallah Esra abla benim mezun olmama iki sene var bende kıyafet için başvursam olurmu yani kıyafet bahane orada olabilmek şahane sizi çok seviyorum kendinize iyi bakın...
07.06.2017 - 16:48
Nuran gül demiş ki;Baharcığım, Ben 62 yaşında emekli, 38 mutlu bir evliliği olan bayanım. Kızım, fevri davranıyorsunuz. Hep böyle davranarak kendinizi üzer, mutluluğunuzu ötelersiniz. Benim de eşim mesut bey karakternde, sessiz ve yumuşak huylu, eğitimli bir beyefendi dir. Ben de sizin gibi baskın karakter demiyeyim de arkamda beni kollayan bir eş tercihimdi fakat eşimle güzel özelliklerinin üstün olması sebebi ile mantık evliliği yaptım.bana inanın hiç pişman olamadım. Gergin olmayan, deneyim olduğu, beni kırmayan, evde her sorunumda,ve işlemiyle yardımcı olan,2 güzel kızımın taptıkları,iş yerinde ve çevremdeki eş ve dostumun, ailemin kıymetlisi bir eşim oldu.lütfen sizi kaba Güç ve sözü korumasını gerektirecek ortamlara mesut beyi çekmeyin. Gerektiğinde o sizi uzaklaştırarak da korumuş olur kızım. Zarif bir beyefendi. Sert bey olmasına gerek yok. Konuşarak anlaşabilir. Herşey istediğiniz gibi olmayıversin. Bırakın.iyi anlaşıyorsunuz. (Mustafaya niye fırsat verdiniz,sizinle ilgili birsürü söz soktu.sizi bozacak. Kendisi gergin idi,Size de bulaştırıyor. Ceyda ile barıştı sizi bozdu. Sakin olun lütfen. Mesut beyi kaybederek geleceğiniz ile ilgili yanlış adım atmayın. Güzel, huzurlu çocuklarınız olsun.
07.06.2017 - 04:13
Adalet demiş ki;Bahar iliskilerini her an teshir etmek isteyen bir kisi.Her ani sosyal medyada paylassin,o zaman mutlu oluyor.Mesut sakin bir yapiya sahip Bahari tam tersi.Bahar evlenmeyecek.O ancak TV de boy göstersin.Amaci o.Mustafa Iliskilerinde tecrübesi yok.Anlayisla yaklasmayi beceremiyor.Karsilikli adimlar atmasi gerekir.Ceyda da inatcilik yamadiklarinda sorun cozulur.
07.06.2017 - 01:36
tatma demiş ki;Bahar cigim, Masut bey gibi bir insan hayatina girmis lutfen Mustafa gib kadin dusmani bir insan icin bu guzel iliskini zedeleme. hayat kisadir mutlu olmayi sac lutfen favri devranme pisman olacaksin, Mustafa ikinizin tirnegi bile olamaz onun ici ve disi kasafetle dolu. Ceydeye yazik. Mesut le eger Evlenecekseniz ben sizi yanima misafir olarak devet edecegim 15 gun gizdirecegim sizi buralara.Turkiyede degilim.Yurdisindeyim.Ben sizeulasirim. Cok yakisiyorsunuz.Cok mutlu olun. Fatma
06.06.2017 - 23:34
fatma demiş ki;Bu seytan Mustafayi programdan atseniz ya Ici camurla dolu sakallarinden asmak gerek cok kotu kalpli bir nsan kin ve nefretle dolu . nunla evelenecek kadin yandi. cok pis bir insan
06.06.2017 - 23:09
Ziya demiş ki;Esra hanım teşekkürler sonunda oldu baristilar leyla ve mecnundan sonra mustafa ve ceyda gelir artık evet.
06.06.2017 - 23:07
hasan sağlam demiş ki;esra kızım ben 60 yaşndayım,proğramınızı izliyorum sizden ricam lütfen şu mustafa denen delikanlının kızları!özellikle ceydayı kullanmasına müsade etmeyin,ben kız babasıyım bu işin vebali büyük,bu gün yine ceydanın aklını çeldi,o kız onun yüzünden hayattan kopabilir lütfen müsade etmeyin.
06.06.2017 - 18:42
1
Yorum Yap