• 1. Parça

içerde 37.Bölüm izle

Yılmaz kardeşler, kendilerinden çocukluk hayallerini alan Celal'e karşı beraber hareket edeceklerdir. Eylem'in, Celal için düzenlediği haberin internette yer almasıyla beraber ortalık gerginleşir.

Özet: Yılmaz kardeşler, kendilerinden çocukluk hayallerini alan Celal'e karşı beraber hareket edeceklerdir. Eylem'in, Celal için düzenlediği haberin internette yer almasıyla beraber ortalık gerginleşir. Eylem'e cezasını vermek üzere Davut'u iş verir. Yalnızca Eylem olmamakla beraber, Füsun ile Barış'ı da tehlike beklemektedir. Sarp ile Mert ise uzaktan uzağa onları korumak için beklemektedir. Bu olaylar yaşanırken Sarp ise hala polis olduğunu ve bir suçu olmadığını inandırmak için çalışmalarını sürdürür. Uzun yıllar boyunca kim olduğunu merak eden Mert ise sonunda amacına ulaşmıştır. Annesiyle hasret gidermek istemektedir. Sarp, Celal ile olan hesaplarını sonlandırana kadar Mert'in susmasını istese bile daha fazla dayanamazlar. Uzun zamanlar boyunca hasret kalan Füsun ile Mert, bundan böyle gözyaşlarını mutluluk için akıtacaklardır.
Etiketler: içerde 37.Bölüm izle, içerde 37.Bölüm tek parça izle, içerde 37.Bölüm hd izle, içerde 5 haziran izle, içerde son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap