Türk Malı 2.Bölüm izle

Yeni hayata adım atan Erman'ın gelmesini çocuklara dadılık yapan Eymen pek hoş karşılamaz. Kendisinin uygun biri olmadığını düşünerek bir tavır içerisine girer.

Özet: Yeni hayata adım atan Erman'ın gelmesini çocuklara dadılık yapan Eymen pek hoş karşılamaz. Kendisinin uygun biri olmadığını düşünerek bir tavır içerisine girer. Erman, bir taraftan çocuklarla alakadar olmak için çabalarken bir taraftan da Bakiye ile uğraşmak zorundadır. Bu arada yan evde oturan Bahattin ile Şaduman ise emekli olarak geri gelen Bahattin için kutlama yaparlar. Yan eve gelen yeni evli olan çift Onur ile Deren ise komşularının tuhar hareketlerinden dolayı korku yaşarlar. Kendilerinden uzak durmak için çaba gösterirler. Yeni çiftin üniversiteden arkadaşları hayırlı olsun için gelmek isteyince ikili evlerinde bir parti yapmak mecburiyetinde kalırlar. Fakat tehlike çok yakınlarındadır. Diğer komşular evde parti yapıldığını haber alırlarsa katılmak için zorla geleceklerdir. Ve bu gerçekleşirse yeni çiftin partisi hayal kırıklıklarıyla dolu geçecektir.
Etiketler: Türk Malı 2.Bölüm izle, Türk Malı 2.Bölüm tek parça izle, Türk Malı 2.Bölüm hd izle, Türk Malı 4 haziran, Türk Malı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap