• 1. Parça

Seni Kimler Aldı 6.Bölüm izle

Zeynep'in mezarı açıldığı sırada Aynur, Zehra ile Barış büyük bir heyecan içerisinde beklerler. Acaba Aynur söylediklerinde haklı mıdır ?

Özet: Zeynep'in mezarı açıldığı sırada Aynur, Zehra ile Barış büyük bir heyecan içerisinde beklerler. Acaba Aynur söylediklerinde haklı mıdır ? Zehra uzun zaman önce ablasının başka bir aile tarafındna alındığı ve bu duruma Cahide'nin yardımcı olduğunu haber alır. Ailesine önemli acılar yaşatan Cahide ile yüzleşir ve kendisinden bunların hesabını ister. Tüm bu olaylar yaşanırken evde kötü bir cinayet olur. Olayla ilgisi bulunan Cahide ile Gülümser ceseti yok edebilecekler midir ? Cahide'nin önceki zamanda Aynur'un çok sevdiği kızının başka bir aileye verilmesine yardımcı olmasını haber alan Leman herşeyi göze alır ve Cahide'yi evden gönderir. Ne yapacağını bilemeyen Cahide, elinde olan son kozu Leman için ortaya dökecektir. Ceren'de Çamay ailesi yapacağı planda en etkili darbeyi indirmek üzeredir. Bu şekilde yalnızca Çamay ailesini çaresiz bırakmayacak aynı şekilde Zehra içinde önemli bir darbe vurmuş olacaktır.
Etiketler: Seni Kimler Aldı 6.Bölüm HD izle, Seni Kimler Aldı 6.Bölüm HD tek parça izle, Seni Kimler Aldı 6.Bölüm HD hd izle, Seni Kimler Aldı 4 haziran, Seni Kimler Aldı son Bölüm HD izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap