• 1. Parça

Kara Sevda 71.Bölüm izle

Son anda Leyla Asu'nun hareketinin önüne geçtiğinde bunun bedeli kendisi için kötü olur. Tutuklanarak yargılaması yapılacaktır. Kemal'de, Leyla'yı kurtarabilmek ve Emir'e cezasını kesebilmek içinde elindeki delilleri verir.

Özet: Son anda Leyla Asu'nun hareketinin önüne geçtiğinde bunun bedeli kendisi için kötü olur. Tutuklanarak yargılaması yapılacaktır. Kemal'de, Leyla'yı kurtarabilmek ve Emir'e cezasını kesebilmek içinde elindeki delilleri verir. Kemal ile Nihan ikilisi evlilik tarihlerini uzatırken, Leyla'nın cezaevinden kendilerine gönderdiği mektup olayın seyrini değiştirir. Olan bitenlerden sonra tek sevineceği husus evliliğin ertelenmesi olan Emir ise bu duruma fazla sevinemeyecektir. Emir bu düğünün ertelenmesi adına elindekileri ortalığa dökerken, Kemal'in verdiği deliller, ilk başta Emir'i sonrasında ise şirketini bitirecek öneme sahiptir. Kemal, evliliklerinin sorunsuz geçmesi için herşeyi yaparken, var olan bir kötü durumu ise Nihan'a yansıtmamak için çaba gösterir. Emir'in de kafasında değişik bir plan vardır. Aşık olduğu insanın kötü yönlerini nikah gününde gören Zeynep ise Emir'in Kemal'lerin düğününü sekteye uğratması için yapacak hareketlerini inceler. Emir bu düğünün olmaması için son hareketini gerçekleştirirken Kemal'e en ağır etkiyi yapacak durumunda fitilini ateşler. Kemal kendi sonuna doğru ilerlerken Kemal'in olmayı Nihan'ın dikkatini çeker. Ölüm kalım savaşının yaşanacağı zamanda, bir taraftan mutluluğa doğru gidecek kapı, bir taraftan ise cehennemi gösterecek karanlık bir taraf vardır.
Etiketler: Kara Sevda 71.Bölüm izle, Kara Sevda 71.Bölüm tek parça izle, Kara Sevda 71.Bölüm hd izle, Kara Sevda 31 mayıs, Kara Sevda son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap