• 1. Parça

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71.Bölüm Sezon Finali izle

Hızır, kendisi uğruna canını veren Vehbi'nin hayatını kaybetmesinden sonra evden dışarı çıkmaz. Abisinin bıraktığı Vehbi'nin ölümünü Hızır kaldıramaz.

Özet: Hızır, kendisi uğruna canını veren Vehbi'nin hayatını kaybetmesinden sonra evden dışarı çıkmaz. Abisinin bıraktığı Vehbi'nin ölümünü Hızır kaldıramaz. Serkan'ın aldığı görevleri yapmaması Rüstem'in kafasındakileri sekteye uğratır. Bi an evvel kaçmak istiyor olsa bile işini halletmek mecburiyetinde kalır. Son hareketi adına Hızır'ın evden dışarı çıkmasını bekleyen Serkan, yaptığı tuzak sayesinde kendisi av olacaktır. Ünal Kaplan ise masadaki kav davasının sona ermesi için Rüstem'le yeniden bir görüşme yapar. Birbirlerine düşmanlıklarını gösteren ikili restte bulunurlar. CIA'dan aldığı güç azalan Rüstem geri vites yapmaz ve meydan okumasını sürdürür. Meryem ise Hızır'ı ve ailesini bir arada ve dimdik tutmak için çalışmaktadır. Yaşadığı son olaydan sonra kendine gelmesi pek kolay olmayacak Hızır'ın kafasında işleri ailenin erkeklerine bırakarak gitme düşüncesi vardır. Ceylan ise kendisi adına benzer şeyler düşünmektedir. Bundan böyle huzur istemek herkes için bir hakdır.
Etiketler: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71.Bölüm izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71.Bölüm tek parça izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap