• 1. Parça

içerde 36.Bölüm izle

Bu zamana kadar düşman olduklarını düşündükleri Sarp ile Mert, tüm gerçeği öğrenirler. Daha küçükken birbirlerinden ayrı düşmek zorunda kalan kardeşler Coşkun'un sayesinde gerçeği öğrenmişlerdir.

Özet: Bu zamana kadar düşman olduklarını düşündükleri Sarp ile Mert, tüm gerçeği öğrenirler. Daha küçükken birbirlerinden ayrı düşmek zorunda kalan kardeşler Coşkun'un sayesinde gerçeği öğrenmişlerdir. Fakat bu süre zarfında hasret gidermek yerine öncelikle Coşkun'a cezasını vermek için hareket ederler. İkisinin birden işleri daha zorlaşmıştır. Celal'in yanında yer alan Mert, kendisine her evlat denmesinde öfkeden deliye dönerken, polis olduğunu anlatamayan Sarp ise kaçak konumundadır. Polis ile Celal, Sarp'ı bulmak için harekete geçerken iki kardeş Celal için birlikte hareket ederler. Fakat Celal'in karşısına çıkarak yüzleşmek amacında olan birisi daha vardır. O kişide Kudret. Celal'in yaşadığı mahalleye gelerek kendisine meydan okuyan Kudret için bundan böyle hesap günüdür. Kudret'in düşüncesine göre güneş yarın ya kendisi için ya da Celal için açacaktır.
Etiketler: içerde 36.Bölüm izle, içerde 36.Bölüm tek parça izle, içerde 36.Bölüm hd izle, içerde 29 mayıs izle, içerde son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap