• 1. Parça

Seni Kimler Aldı 5.Bölüm izle

Barış'ın Suat'tan olmadığını öğrenmiş olan Leman, Cahide'nin öz babasının kim olduğunu bulmak için çabalarken, bir taraftan da kendi canlarından olan bir torun kucağına almak istemektedir.

Özet: Barış'ın Suat'tan olmadığını öğrenmiş olan Leman, Cahide'nin öz babasının kim olduğunu bulmak için çabalarken, bir taraftan da kendi canlarından olan bir torun kucağına almak istemektedir. Bu durum için Zehra ile Talat'ı birbirine çok yakıştırdığından onların evlenmesini ister. Ancak Barış, Zehra'yı gizli saklı bir aşk için ikna etmiştir ve beraberlikleri başlamıştır. Ceren ise, Çamay'lar ile ortaklık kurarak Barış'ın yakınlarında olmak istemektedir. Bir taraftan ise Aynur'u sinirlendirmek adına çeşitli oyunlar kurmayı sürdürmektedir. Fakat düşünemediği bir durum Zehra ile Barış'ın Aynur'un arkasında yer alarak, kendine takmış olmasıdır.
Etiketler: Seni Kimler Aldı 5.Bölüm HD izle, Seni Kimler Aldı 5.Bölüm HD tek parça izle, Seni Kimler Aldı 5.Bölüm HD hd izle, Seni Kimler Aldı 28 mayıs, Seni Kimler Aldı son Bölüm HD izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap