• 1. Parça

Yeni Gelin 12.Bölüm izle

Altınları bulan kadınlar, konağa gelirler. Fakat bunları nerde saklayacaklarını ya da kime satacaklarını bilemezler. Bu konu hakkında Baran'dan yardım isterler.

Özet: Altınları bulan kadınlar, konağa gelirler. Fakat bunları nerde saklayacaklarını ya da kime satacaklarını bilemezler. Bu konu hakkında Baran'dan yardım isterler. Hemen altınları satarak kısa yoldan zengin olmayı düşünürler. Fakat işler düşündükleri gibi gelişmez. Buldukları altınlar hakkında anlatılan efsanelerden dolayı en başta Ayşe çok fazla etkilenmiştir. Sürekli başlarına gelen kötü olaylar ve tesadüf gelişmeler kadınların şok olmasına neden olur. Kamilla'nın üzerindeki iftiralardan arınması, Türkmen'in suçlu konuma geçmesine neden olmuştur. Kalender'in Türkmen için affı yoktur ve cezasını verir. Türkmen, kaçıp gitmek istese bile kısa bir zamanda gerçekleri görür ve evine gider. Konağa mutsuz gelen Türkmen'den başkasıda vardır. Şirin'de aynı şekilde mutsuzdur. Ferhat ile araları ilelebet bozulmuştur. Ramazan'ın gelmesiyle beraber evde mutluluk, bütünlük ve birlik zamanı gelmiş gibi görünse bile altınların olmasından dolayı kadınların huzuru yoktur. Kadınlar altınlar satıp rahata ereceklerini düşündükleri zaman hiç beklenmedik bir hareket görürler. Bu altın merakı kadınların başlarına bir çorap örecektir.
Etiketler: Yeni Gelin 12.Bölüm izle, Yeni Gelin 12.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 12.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 27 mayıs, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap