• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 31.Bölüm izle

Mirat'ın kazadan dolayı sakat kalması durumundan dolayı büyük üzüntü yaşayan Artun, Deniz ile Mirat'ın kendisinden şüphe duymasına sebebiyet verir.

Özet: Mirat'ın kazadan dolayı sakat kalması durumundan dolayı büyük üzüntü yaşayan Artun, Deniz ile Mirat'ın kendisinden şüphe duymasına sebebiyet verir. Hülya sevdalı olduğu erkeğin hayatını kaybetmesine neden olabilme ihtimaliyle hesap sormak için gider ancak Artun'un eline geçen yeni koz sayesinde ne yapacağını bilemez. Ece'nin attığı yalandan dolayı Mustafa ile arası bozulurken, Volkan bu durumu lehine çevirmek ister. Cemil, oğlunun gelir gelmez ortalığı velvereye vermesinden dolayı üzüntü duyar. Ece ile ayrılmış olmanın sıkıntısını çeken Mustafa, babasının başına gelen saldırıdan dolayı çok sinirlenir. Alihan'ın içerinden çıkacağını haber alan Hülya, kendisinin sonunun geldiğini düşünerek önemli bir riske imza atar. Tüm bu olaylar yaşanırken saklı bir şekilde sevdalarını yaşamak için çabalayan Deniz ile Mirat, ani bir şekilde Diyar'ın ailesinin evlerine gelmesiyle şok yaşarlar.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 31.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 31.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 31.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 27 mayıs, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap