Bu Şehir Arkandan Gelecek 18.Bölüm izle

Veysel'in kaçırılması herkesi etkilemiştir. Veysel'i kurtarmak için tek çare Ali'nin maçı kaybetmesidir. Ali adına kurduğu hayalleri kaybetme zamanıdır. Fakat Şahin bu durumu kolay kabullenecek gibi görünmemektedir.

Özet: Veysel'in kaçırılması herkesi etkilemiştir. Veysel'i kurtarmak için tek çare Ali'nin maçı kaybetmesidir. Ali adına kurduğu hayalleri kaybetme zamanıdır. Fakat Şahin bu durumu kolay kabullenecek gibi görünmemektedir. Gözleri önünde annesi öldürülen Yiğit, öc almak istemektedir. Artık çekinecek ve kaybedecek birşeyi yoktur ve bir hışımla Tekin'e gider. Gülce ile Tekin'in beraber hareket etmesini öğrenen Ali, Derin ile Şahin'de Tekin'e giderler. Fakat ummadıkları birşey görürler. Tekin'in kafasında silah dayalıdır. Tekin'in kaderi bu defa Şahin ile Ali'ye aittir. Şahin, herşeyi göze almıştır ve Aydemir'i alıoay. Aydemir takas için kullanmak istemektedir. Fakat düşündüğü şeyler gerçekleşmez. Bu arada, Ali maça başlamıştır ve babasından bir haber yoktur. Maçı kaybedecektir. Şahin maç sona ermeden yetişebilmek adına herşeyi dener.
Etiketler: Bu Şehir Arkandan Gelecek 18.Bölüm izle, Bu Şehir Arkandan Gelecek 18.Bölüm tek parça izle, Bu Şehir Arkandan Gelecek 24 mayıs, Bu Şehir Arkandan Gelecek son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap