• 1. Parça

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70.Bölüm izle

Davut'un ölümü herkes adına beklenen bir durum olsa bile bu kötü hadiseden sonra toparlanmak pek kolay olmaz. Hızır, önemli bir cephesi olan devlet tarafını kaybetmiştir. Artık mantıklı hareket ederek öc almak için hazırlık yapma zamanıdır.

Özet: Davut'un ölümü herkes adına beklenen bir durum olsa bile bu kötü hadiseden sonra toparlanmak pek kolay olmaz. Hızır, önemli bir cephesi olan devlet tarafını kaybetmiştir. Artık mantıklı hareket ederek öc almak için hazırlık yapma zamanıdır. CIA'ya ait önemli kişilerden birini öldürme planında Ceylan öne atlar. Bu plan uygulandığı zaman öc alınmış olacak ve de devlet pisliklerden biraz olsun arındırılmış olacaktır. Ceylan bu önemli harekat için kendisini herkese kabul ettirmiştir. Bunun ardından ise hedefte, Davut'un hayatını kaybetmesinin ardından masada liderliği üstlenen Rüstem'e gelecektir. Serkan'ın planlarının anlaşılmasından sonra başı çeken Nevzat acil olarak Rüstem'i elde edebilmek için pazarlık yapmaya başlar. İşkence yapıldığı sırada sevdikleri ile ilgili şüphe duyması sağlanan Tiği ile Şahin Ağa, kırdıkları kalbi düzeltmek için çabalayacaktır ancak bu durum o kadar kolay gerçekleşmeyecektir. Tipi'nin, Gönül ile Hızır'ın kalbini kazanabilmesi adına yapabileceği tek şey Meryem'dir. Ünal Kaplan'da Ceylan'ın bir iyilik talep etmesine karşılık olarak kendisine evlilik yapmayı öne sürecektir.
Etiketler: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70.Bölüm izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70.Bölüm tek parça izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70.Bölüm hd izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap