• 1. Parça

Seni Kimler Aldı 4.Bölüm izle

Cahide'nin yaptığı oyunlardna dolayı Zehra'ya kabalık eden Barış, hatasının farkına vararak kendisini affettirmek adına Zehra'ya öpücük kondurunca bunu gören Mehmet, ablası ve Barış için sergilediği davranışı değiştirir.

Özet: Cahide'nin yaptığı oyunlardna dolayı Zehra'ya kabalık eden Barış, hatasının farkına vararak kendisini affettirmek adına Zehra'ya öpücük kondurunca bunu gören Mehmet, ablası ve Barış için sergilediği davranışı değiştirir. Barış, Zehra'nın kendisini affetmesi için çabalarken Zehra, aşık olduğu kişi ile ailesi arasında gidip gelmektedir. Bu arada, Ceren'in yeni yapacağı hareket Barış ile samimileşerek Zehra'nın üzülmesine neden olmaktır. Zehra tüm bu sıkıntılarla uğraşmak için çabalarken, annesinin de girmiş olduğu çıkmazın farkına varmamıştır. Ceren, Cahide'nin kendisinin peşine takılmasını Banu dolayısıyla engellerken hedefini Aynur'a doğru yöneltir. Kızının hayatta olduğunu zanneden Aynur ise, Zeynep'i takip etmektedir.
Etiketler: Seni Kimler Aldı 4.Bölüm HD izle, Seni Kimler Aldı 4.Bölüm HD tek parça izle, Seni Kimler Aldı 4.Bölüm HD hd izle, Seni Kimler Aldı 21 mayıs, Seni Kimler Aldı son Bölüm HD izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap