• 1. Parça

Fazilet Hanım ve Kızları 9.Bölüm izle

Hazan'ın çeki yırtıp atmasıyla Fazilet büyük bir şok yaşar. Sinan'ın yalandan söylediği duyguların itirafı, Hazan'ın mutlu olmasına neden olur.

Özet: Hazan'ın çeki yırtıp atmasıyla Fazilet büyük bir şok yaşar. Sinan'ın yalandan söylediği duyguların itirafı, Hazan'ın mutlu olmasına neden olur. Neden oldukları olayların ağırlığını yaşayan Sinan ile kendisine inanan Hazan, bir anda plansız bir biçimde hayatlarında farlı bir gece yaşarlar. Çek sorununu üstünden atamayan Fazilet'de Hazım ile Kerime arasında sırrı öğrenme amacında gerçeklere git gide yakşamaktadır. Babası ile arasındaki bağı koparan Yağız'ın yolunun Ece ile tekrardan birleşmesi yanlış anlaşılmaların meydana gelmesine neden olurken, Yağız otelde geceyi kafasında sorgulamaya başlar. Öbür tarfta Hazan ile Sinan'ın yaşadıkları gece, Sinan için bundan böyle oyunun bitişi anlamına gelir. Önceden tatmadığı duyguları yaşamaya başladığını gören Sinan, pişmalık acısıyla yüzleşirken çıkmaz içerisine girer. Hazan ile Sinan arasıda yaşananları artık yediremeyen Nil'in tehlikeli tuzağıda dengelerin değişmesine neden olacaktır.
Etiketler: fazilet hanım ve kızları 9.bölüm izle, fazilet hanım ve kızları 9.bölüm tek parça izle, fazilet hanım ve kızları 9.bölüm hd izle, fazilet hanım ve kızları 20 mayıs izle
En Popüler Yorumlar (2)
Ezra demiş ki;Yağız yakıyo ama
02.06.2017 - 23:57
damon demiş ki;normalde fazla yerli dizi izlemem ama bu dizide beni çeken bir şey var
03.08.2017 - 22:03
Diğer Yorumlar (2)
damon demiş ki;normalde fazla yerli dizi izlemem ama bu dizide beni çeken bir şey var
03.08.2017 - 22:03
Ezra demiş ki;Yağız yakıyo ama
02.06.2017 - 23:57
1
Yorum Yap