• 1. Parça

Yeni Gelin 11.Bölüm izle

Bella'yı düştüğü durumdan yine kendisini o hale sokan kişi çıkarır. Hazar, Bella'nın hurafelerden uzak kalmasını istese bile Bella'nın kafasına bir kere girmişlerdir. Elinden geldiği kadar Ebe Durdu'nun direktiflerini uygulamakta kararlıdır.

Özet: Bella'yı düştüğü durumdan yine kendisini o hale sokan kişi çıkarır. Hazar, Bella'nın hurafelerden uzak kalmasını istese bile Bella'nın kafasına bir kere girmişlerdir. Elinden geldiği kadar Ebe Durdu'nun direktiflerini uygulamakta kararlıdır. Hazar'da doktorda çare bulmayı düşünür. Genç ikili, doktor ziyaretlerinde bir kez daha şok olur. Evlat sahibi olabilmeleri için Hazar'ın bir dizi tedavi uygulaması gereklidir. Hazar bu durumun yayılmasını istemez. Ancak konakta herşey duyulduğu gibi bu durumunda yayılması cok zaman almaz. Kalender bir taraftan oglu adına üzüntü duyarken bir taraftan da kızı adına uğraş vermektdir. Şirin, Dilan'ın şikayet etmesi üzerine Baran ile beraber karakoldadır. Dilan intikam için bir fırsat bulmuştur ancak Baran konuya el atar. Şirin kısa bir zaman sonra içerden çıkar. Türkem'in yaşadığı aşk, Kamil ile Kamilla'nın beraberliklerin bitme aşamasına gelmesine neden olur. Kamilla, Türkmen için yardımcı olduğuu zannederken aslında kendi beraberliğini riske attığını bilmemektedir Kamil, Kalenderin'de desteğiyle beraber bir yanılgı içerisine girer. Bütün bu olanlar kadınların gündemini değiştirmek için başarılı olmaz. Onların tek amacı hala Çukurtarla'dır. evdekilerden habersiz giderek orada keşif yaparlar, evde malzeme ararlar, uğraşıp didinirler. Nihayetinde ise amaçlarına ulaşırlar. Çukurtarla'ya ne olacağını belli olmuştur.
Etiketler: Yeni Gelin 11.Bölüm izle, Yeni Gelin 11.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 11.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 20 mayıs, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap