• 1. Parça

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 69.Bölüm izle

Serkan'ın eline düşen İlyas, Şahin Ağa ile Tipi'nin şahit olmayı istemediklerinden dolayı türlü işkenceler görür. En kötüsü ise değer verdiği insanlar üzerinden gördüğü psikolojik baskı olur.

Özet: Serkan'ın eline düşen İlyas, Şahin Ağa ile Tipi'nin şahit olmayı istemediklerinden dolayı türlü işkenceler görür. En kötüsü ise değer verdiği insanlar üzerinden gördüğü psikolojik baskı olur. Tüm herkesin en zayıf noktası zarar görür fakat herkes suskunluğunu korumaktadır. Meydana gelecekleri bilmeden ortalığın karışmasına neden olan Serkan ise şimdilik keyif sürmektedir. İçeride olanlar sevdiklerine karşı düşmanlık yaratılmaya çalışırken dışarıda ise önemli bir uğraş vardır. Elinde olanlara razı olmayan Serkan, operasyon için hazırlık yapan Hızır ve etrafındakilerede sıkıntı yaratmaya çalışır. İşkencelerin yapıldığı esnada kaydedilerek gönderilen bir video sabırların taşmasına neden olacaktır. Davut ise bir tarafta devleti bir tarafta değer verdikleri için çabalamaktadır. Kendisi Rüstem'in esas amacıdır. Olan biten tüm kötülüklerin mimarı olan Rüstem, gizli şahitliği kabul görmeyen Esra'ya Suzi'yi göndererek kendisinin ölümle yüzleşmesine sebebiyet verir. İlyas'ın hayatta kalması için her türlü şeye göğüs gerebilecek olan Suzi'nin ise bir karara varması mecburiyettir.
Etiketler: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 69.Bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 69.Bölüm tek parça izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 69.Bölüm hd izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap