• 1. Parça

Seni Kimler Aldı 3.Bölüm izle

Talat'ın yapmış olduğu iş teklifini kabul ederek konağa geri gelen Zehra'nın, Barış'ın magazin basınını kendisinin ayarladığını düşünmesiyle beraber kırgınlığı daha da artar.

Özet: Talat'ın yapmış olduğu iş teklifini kabul ederek konağa geri gelen Zehra'nın, Barış'ın magazin basınını kendisinin ayarladığını düşünmesiyle beraber kırgınlığı daha da artar. Zehra'ya karşı sinirli olan Barış magazincilerin olayının altında annesinin olduğunu öğrendiği vakit Zehra için ne yapacaktır ? Zehra'yı kaçıran Ceren ise yeni oyunlar amacındayken samimi arkadaşı olan Gözde'nin çabalarıyla Aynur'a karşısına giderek herşeyi anlatmayı düşünür. Fakat Ceren satılmasında Cahide'nin de etkisi olduğunu haber alınca planlar değişir. Cahide'nin kendisini araştırmasına engel olmak için uğraşırken, Gözde'nin Aynur ile görüşmeye gittiğini bilmeyen Ceren acaba acığa mı çıkar ?
Etiketler: Seni Kimler Aldı 3.Bölüm HD izle, Seni Kimler Aldı 3.Bölüm HD tek parça izle, Seni Kimler Aldı 3.Bölüm HD hd izle, Seni Kimler Aldı 14 mayıs, Seni Kimler Aldı son Bölüm HD izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap