• 1. Parça

Fazilet Hanım ve Kızları 8.Bölüm izle

Ece ile Yağız'ı aynı evde gördüğü için büyük şaşkınlık yaşayan Hazan, kardeşiyle yaşadığı duygusal buluşması, Yağız'ı son derece etkiler. Kızına kavuştuğu için mutlu olan Fazilet, rahatlamış olmanın verdiği keyifle ev konusuna ağırlık verir.

Özet: Ece ile Yağız'ı aynı evde gördüğü için büyük şaşkınlık yaşayan Hazan, kardeşiyle yaşadığı duygusal buluşması, Yağız'ı son derece etkiler. Kızına kavuştuğu için mutlu olan Fazilet, rahatlamış olmanın verdiği keyifle ev konusuna ağırlık verir. Kendisinin bu hareketi Hazan'ı ve Sinan'ın zor duruma girmesine neden olur. Bir taşla iki kuş vuran Fazilet, Saliha'nın ayılmasıyla beraber ne denli bir tehdit altında olduğunu bilmemektedir. Ece'nin tüm çabalarına rağmen Yasin'i affetmeyerek şikayetini geri almayan Fazilet, Şükriye ile bir yüzleşme yapmak mecburiyetindedir. Sinan, abilerinin yaşadığı krizi sonuçlandırmak için çalışmalara başlarken, tüm kardeşlerin yüzleşmesine tanık olacak gecede Sinan ile Yağız'ın tutuştukları iddia kontrolden cıkmıştır. Bu iddianın sonucunda Hazan ile Yağız tekrardan karşılaşmak zorunda olurken, Sinan'ın ummadık yapacağı itiraftan dolayı telafisi mümkün olmayan bir durum başlar.
Etiketler: fazilet hanım ve kızları 8.bölüm izle, fazilet hanım ve kızları 8.bölüm tek parça izle, fazilet hanım ve kızları 8.bölüm hd izle, fazilet hanım ve kızları 13 mayıs izle
En Popüler Yorumlar (2)
Ezra demiş ki;Hayret kimse yorum yapmamış :)
16.05.2017 - 18:46
SERAP demiş ki;Dizide en sevdiğim karakter ece karakteri(Afra Saraçoğlu hayranıyım.)
04.06.2017 - 18:26
Diğer Yorumlar (2)
SERAP demiş ki;Dizide en sevdiğim karakter ece karakteri(Afra Saraçoğlu hayranıyım.)
04.06.2017 - 18:26
Ezra demiş ki;Hayret kimse yorum yapmamış :)
16.05.2017 - 18:46
1
Yorum Yap