• 1. Parça

Yeni Gelin 10.Bölüm izle

Bella'nın bu hayatta en çok istediği şey yani anne olmak için tedavi görmesi gerekmektdir. Nazgül, konuya dahil olur. Bu durum, tüm eltiler arasında sır olarak korunacak ve tedavi yöntemleri yapılacaktır.

Özet: Bella'nın bu hayatta en çok istediği şey yani anne olmak için tedavi görmesi gerekmektdir. Nazgül, konuya dahil olur. Bu durum, tüm eltiler arasında sır olarak korunacak ve tedavi yöntemleri yapılacaktır. Bu sebepten dolayı Durdu Ebe'ye giderler. Türlü ilaçlarla ve eski yöntemlerle bu konuyu aşacaklarını düşünürler. Konaktaki kadınların ise konusu başka birşeydir. Artık nikah ısrarı yapmayacaklardır ancak bir güvencede olmayı istemektedir. Bu sebepten dolayı ağa'nın mallarında hak talep ederler. Problem ise, en önemli malın Çukurtarla'nın kime verileceğidir. Kadınlar bir taraftan, Ağa'nın isteğiyle de Kör Hasan ile Müsellim'de bir taraftan Çukurtarla'yı keşfe çıkarlar. Her iki taraf birden bu tarlanın farklı bir yer olduğunu görürler. Nazgül, Bella için yardımcı olmaya çabalarken Kağan ile olan sorunlarınıda gidermeye başlar. Elmas, temelli olarak hayatlarını terk etmiştir. Kağan ile birlikte bir balayı için plan yaparlar. Bella, kendilerini bu şekilde gördüğü için mutludur. Kendi sorunu içinde bir çare bulabilirse ondan mutlusu olmayacaktır. Ebe'nin şifa olacak diye verdiği sümbül teke otunu bulmak istemekteidr. Ancak kendisinin bu isteği uçurumun kenarına kadar gelmesine neden olacaktır.
Etiketler: Yeni Gelin 10.Bölüm izle, Yeni Gelin 10.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 10.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 13 mayıs, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap