• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 29.Bölüm izle

Figen'in intihar etmek istemesinden dolayı herkes etkilenir ancak Turgut kızını dinlemez ve kendisini evlendirmek konusunda emindir.

Özet: Figen'in intihar etmek istemesinden dolayı herkes etkilenir ancak Turgut kızını dinlemez ve kendisini evlendirmek konusunda emindir. Mirat ile Deniz yaşadıkları yanlış anlaşışma ve kıskançlıklardan dolayı çok gerilirken, Artın ile Hülya ise bu durumu lehlerine kullanmak için çaba gösterirler. Mustafa ile Berke'nin yaptıkları kaza, iki tarafın karşı karşıya gelmesine neden olur ve İbrahim bu yüzden Zahide'nin evine kadar gelir. Raşel İngiltereye giderken buruk ve birşey elde edememişken Artun Deniz'in güven duymasını sağlamak çin harekete geçer. Hülya'da bir taraftan Mirat ile Deniz ikilisinin arasını kötüleştirmek için çabalarken bir taraftan da Nejat'ı elinde tutmaya çabalar. Diyar ilk defa abisi Şirzat ile restleşme durumuna düşer ve kötü rüyaları tekrar gözünün önüne gelir. Artun'un gerçekleştirdiği ince bir plan ile Deniz'e evlilik teklif edeceğini Hülya'dan haber alan Mirat sinirden deliye dönmüştür.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 29.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 29.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 29.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 13 mayıs, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap