• 1. Parça

Kara Sevda 68.Bölüm izle

Galip'in içeri alınmasıyla birlikte şirkette deprem etkisi yaratacak olaylar yaşanır. Emir'de tüm varlığına karşın Galip'in hapise girmesinden dolayı korku içerisindedir.

Özet: Galip'in içeri alınmasıyla birlikte şirkette deprem etkisi yaratacak olaylar yaşanır. Emir'de tüm varlığına karşın Galip'in hapise girmesinden dolayı korku içerisindedir. Fakat başına gelecekler sadece bunlar değildir. Kemal'in, Leyla'nın yaralanma olayı hakkında yaptığı araştırma Asu'nun kaçırılması hakkında bir kapıya doğru götürür. Kemal'in amacı Emir'e tüm kollardan zarar vererek ayrıca Asu'nun da Galip gibi içeriye girmesini sağlamaktır. Bu arada ise Mercan Kemal'e birlikte çalışma isteğiyle gelir. Fakat bir şartı vardır oda; Nihan'ın olayların dışında olmasını ister. Fakat Nihan ise olayların içerisinde yer almak istiyordur. İlginç bir birliktelik isteğiyle Zeynep ile görüşür. Asu'yu alaşağı etmek amacıyla beraber hareket etmelerini talep eder. Duruşma günü geldiği zaman Asu ile Kemal tek celsede ayrılırlar. Bu ayrılık Kemal ile Nihan için bir engelin daha yok olması anlamna gelirken sevdaları da bu zamana kadar en sağlam noktasına ulaşır. Kemal nihayetinde Asu'nun planında bir açığı yakalar. Kemal ile mücadelesinde Kozcuoğlu ailesine dahil birisinin daha içeri girmesine engel olmak Emir için çok önemlidir. Ellerinde ki tek koz ile beraber Asu ile görüşür. Asu adına bu koz ölmek gibi birşeydir. Kemal, Emir ile olan mücadelesini sonuca ulaştırmak için kararlı bir şekilde ilerler. Ayhan ile Leyla'nın evlilik günlerinde Kemal, Nihan'ın özgürlüğüne ulaşacak kilidi açmak üzeredir.
Etiketler: Kara Sevda 68.Bölüm izle, Kara Sevda 68.Bölüm tek parça izle, Kara Sevda 68.Bölüm hd izle, Kara Sevda 10 mayıs , Kara Sevda son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap