Kara Sevda 51.Bölüm izle

Uçurumun kenarında Emir'in Nihan'a gösterdiği kötü ders, kızından olabilme durumu, Nihan'ın hangi şartta olursa olsun gizli şeyleri tutmaya mecbur bırakır.

Özet: Uçurumun kenarında Emir'in Nihan'a gösterdiği kötü ders, kızından olabilme durumu, Nihan'ın hangi şartta olursa olsun gizli şeyleri tutmaya mecbur bırakır. Kemal'de Zeynep'ten aldığı fotoğraftan sonra Deniz hakkında ki gerçeklerin yavaş yavaş farkına varmak isteyecektir. Kemal adına herşey artık bir tarafa itilmiştir, sadece ve sadece gerçekleri aydınlığa çıkarmak öncelikli işi olacaktır. Kemal ile Nihan karşılaştıklarında Nihan'ın sıkıntısı henüz geçmemiştir. Ömürlerindeki her türlü sıkıntılara rağmen sığınabilecekleri tek liman aşktır. Nihan, iyi olmak için Kemal'a yaklaştığında, Kemal gerçeğe uzanan yolun kendi imkanlarından geçeceğinin farkına varır. Dna desti için Deniz'den alması gereken şeyleri alabilmesi için Leyla'dan destek ister. Leyla örnek alabilmek için Deniz'e yaklaştığında Emir'de planını başından kurgulamıştır. İkilinin mücadelesinde, yapacakları her hamlenin bir karşılığı vardır. İkisi birden asla pes etmez. Bir yanda Kemal'in gerçeklere yaklaşıyor olmasını diğer yanda Emir'in nefesini her an ensesinde bulan Nihan'da bebeğini bu mücadelenin dışında tutmak amacıyla herşeyi dener. Kemal, Deniz hakkındaki gerçeğe ulaştığını sandığında, Asu'nun var oluşu Kemal'in hayatında dönmesi gereken zor bir dönemeç olarak duracaktır. Gardlar alındığında Kemal, Deniz'e ulaşıp kendisini örnek alabilmek amacıyla Emir'in yaşadığı yere gizli bir şekilde ulaşmayı düşünür. Kemal, kızı ile kucaklaşabilmek için Emir'in karşısına kendi hayatını sunmayı bile kafasına koymuştur.
Etiketler: Kara Sevda 51.Bölüm izle, Kara Sevda 51.Bölüm tek parça izle, Kara Sevda 51.Bölüm hd izle, Kara Sevda 11 ocak, Kara Sevda son Bölüm HD
En Popüler Yorumlar (1)
toroshan demiş ki;Emziğin yastığın altında olduğunu nerden biliyordu salak kadın acaba ;)))
13.01.2017 - 00:08
Diğer Yorumlar (1)
toroshan demiş ki;Emziğin yastığın altında olduğunu nerden biliyordu salak kadın acaba ;)))
13.01.2017 - 00:08
1
Yorum Yap