Cesur ve Güzel 8.Bölüm izle

Öcünü almak için Sühan'ı belirleyen Cesur, hayatını söz konusu ederek kendisini kurtarır fakat kendisi yaralanmıştır. Cesur'un kendisine plan içerisinde olduğundan haberdar olan Sühan, kendisiyle yüzleşmek istemektedir.

Özet: Öcünü almak için Sühan'ı belirleyen Cesur, hayatını söz konusu ederek kendisini kurtarır fakat kendisi yaralanmıştır. Cesur'un kendisine plan içerisinde olduğundan haberdar olan Sühan, kendisiyle yüzleşmek istemektedir. Sinirli bir şekilde Cesur'u bulmak isterken yaralı olduğu haberiyle kötü olur. Kurdukları planın istedikleri gibi gitmiyor olması Bülent ile Cahide'nin paniğe kapılmasına sebep olur. ummadık bir zamanda görünen Turan'ın söylediği şeyler Korhan'ın kafasının karışmasına neden olacaktır. Korludağ ailesinin çiftlik evine gelen beklenmedik kişi Tahsin Korludağ'a felaket tellallığı yaparken, Sühan babasının karşısına dikildiğinde Cesur adı zaman sayacının başladığını bilmemektedir. Yılın son gününde Cesur her ne kadar mesafeli olsa da Sühan'ın kalbini okşayacak birşey yapar. İkili birbirlerine karşı duvarlarını yıktıklarnda olanlar, bundan böyle ömürlerinde herşeyin artık daha zor olacağını gösterir türdendir.
Etiketler: Cesur ve Güzel 8.Bölüm izle, Cesur ve Güzel 8.Bölüm tek parça izle, Cesur ve Güzel 8.Bölüm hd izle, Cesur ve Güzel 29 Aralık, Cesur ve Güzel son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap