• 1. Parça

Cesur Yürek 12.Bölüm izle

Enver vurulduktan sonra Ömer ile masa etrafındakiler istihbarat şube tarafından alınarak merkeze götürülür. Ömer, Enver'in arkasında bulunan derin güç ola Şamil Bey ile konuşur.

Özet: Enver vurulduktan sonra Ömer ile masa etrafındakiler istihbarat şube tarafından alınarak merkeze götürülür. Ömer, Enver'in arkasında bulunan derin güç ola Şamil Bey ile konuşur. Öbür tarafta ise Bradd, planını uygulamaya koyar. Erdil Öksüz'ü saklandığı yerden getirerek beklemede olan hücrelerin harekete geçmesi için emrini verir. Ömer, Hüsrev'i bulabilmek adına çalışmalara başlar. Hüsrev, Bradd'ın kendisine verdiği bombalı eylemler için çalışma yapmaktadır. Bu duruma engel olmak isteyen Ömer hızlı olmak zorundadır. Tatar Ahmet, İskender ve masadaki üyelerin yapmış olduğu ihanetin cezasını kesecektir. Bradd, Ömer'in arkasında var olan güçleri bularak kozmik odaya girip ordaki belgeleri almak için bir plan kurar. Ömer, hem kendisi için hemde ülkesi için yapılan planları bozguna uğratmak için çalışmalara başlar.
Etiketler: Cesur Yürek 12.Bölüm izle, Cesur Yürek 12.Bölüm tek parça izle, Cesur Yürek 12.Bölüm hd izle, Cesur Yürek 29 Aralık, Cesur Yürek son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap