• 1. Parça

Kara Sevda 50.Bölüm izle

Kemal, önceleri karşılaştığı ve Deniz'in doktoru olarak bildiği kişinin aslında doktor olmadığını anladıktan sonra araştırmalarını daha derin bir şekilde sürdürür.

Özet: Kemal, önceleri karşılaştığı ve Deniz'in doktoru olarak bildiği kişinin aslında doktor olmadığını anladıktan sonra araştırmalarını daha derin bir şekilde sürdürür. Nihan ile Emir'in Deniz hakkındaki gerçeği saklamış olabilmeleri, Kemal'in kafasında yeniden takip edeceği inancı belirtir. Deniz acaba kendisinin kızı mıdır ? Nihan, Emir'e neden Kemal ile beraber olduğunu anlatmak için çabalarken Deniz hastalanır ve Vildan hastaneye götürür. Bu ufak durum bile Emir'in çok endişe duymasına neden olur. Nihan, Emir'in Deniz'e karşı çoğalan bu sevgisini dehşet içerisinde izler. Emir'in Deniz'e karşı bağı düşündüğünden hızla artmaktadır. Bu olay Nihan'ı önemli bir karar almasına itecektir. Fakat bu karar, Emir tarafından anlaşılır ve Nihan'ı tahmin edemeyeceği kötü bir felakete sokar. Zeynep, Emir ile olan beraberliğinin açığa çıkmasından dolayı Soydere ailesi sarsılır. Zeynep'in parası kalmamış ve yalnızdır. Zor zamanında Emir el uzatır. Hem de uzun zamanlar boyunca istediği ve beklediği bir hediye ile beraber. Emir, Kemal'in şirketin hesap bilgilerini incelerken amacının ne olduğunu anlar. Kemal, git gide Deniz hakkındaki sırra ulaşmak üzeredir. Kalbindeki soruları çözmek için sona doğru yaklaşırken Emir neticesinin çok sıkıntılı olacağını bildiği bir karara imza atar.
Etiketler: Kara Sevda 50.Bölüm izle, Kara Sevda 50.Bölüm tek parça izle, Kara Sevda 50.Bölüm hd izle, Kara Sevda 28 aralık, Kara Sevda son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap