• 1. Parça

Kara Sevda 49.Bölüm izle

Kemal, yöneticilere karşı kendisini tanıttığı anda, Emir'in Nihan ile Kemal'in birbirlerine baktıklarını görmesi, kaybedişine, kafasında ki şüpheleri ekler. İkilinin arasında acaba yeni birşeyler mi vardır bu sorunun cevabını bulmalıdır.

Özet: Kemal, yöneticilere karşı kendisini tanıttığı anda, Emir'in Nihan ile Kemal'in birbirlerine baktıklarını görmesi, kaybedişine, kafasında ki şüpheleri ekler. İkilinin arasında acaba yeni birşeyler mi vardır bu sorunun cevabını bulmalıdır. Emir'in Asu'nun yaptığı ihanet ile yüzleşmesi de bu olayların üstüne gelir. Kardeşler birbirlerine karşı gardını aldıklarında, bu hesaplaşmanın sonucu ummadık bir şekilde sonuçlanır. Kemal, Emir'e karşı galip gelmenin sonuçlarını takip ederken, Nihan ile yalnız kalma fırsatını kendisi bulur. Sadece Emir'e karşı mücadelesinde değil Nihan'a karşı sevdasında da engel tanımaz. Nihan'da Kemal'in Asu ile yaptığı evliliğin neticelerini görmek istemektedir. Kemal'in bu birlikteliğin gidişatı hakkında son yapacağı bir hareket daha vardır. Asu ile Kemal'in evlendiklerini söyledikleri yemekte, Asu'nun aslında kim olduğunu basın öğrenir. Bu durum aile tarafında adeta bir deprem etkisi yaratmıştır. Asu'nun çöküşü bir devrin sonunu getirirken, yeni açılacak karanlık günleri haber etmektedir. Emir, ikili arasındaki bağı bulmak ve Kemal'in kendisine karşı yaptığı tuzakları bitirmek için çalışmalara başlar. Tufan'ın elde edeceği ufak bir bilgi Emir'in ellerinde önemli bir koz olur. Kemal'in yaşattığı deprem etkileri, Emir ile Asu tarafında çok etkili olur. Nihan ile Kemal bu etkileri takip ettiğinde Ozan'ın hayatını kaybetmesi olayında yeni bir yol bulur. Öbür tarafta da Zeynep, Emir ile olan ilişkisini saklamak için her yolu denese de, Soydere ailesinin öğrenmesi hiç ummadık bir zamanda olacaktır. Kemal ile Nihan, Ozan'ın hayatını kaybetmesi olayında git gide sona doğru yaklaşırken, Emir kendilerini takiptedir. Kemal'in hayatını temelli olarak değişime uğratacak esas şey ise kendisine karşı söylenmiş olan bir yalanda yatmaktadır.
Etiketler: Kara Sevda 49.Bölüm izle, Kara Sevda 49.Bölüm tek parça izle, Kara Sevda 49.Bölüm hd izle, Kara Sevda 21 aralık, Kara Sevda son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap