• 1. Parça

Kara Sevda 48.Bölüm izle

Kemal, Asu ile Emir hakkında oyun oynama konusunda kendisinden emindir. Bunu yapabilmesi için Nihan ile beraber davranmaları gerekmektedir.

Özet: Kemal, Asu ile Emir hakkında oyun oynama konusunda kendisinden emindir. Bunu yapabilmesi için Nihan ile beraber davranmaları gerekmektedir. Kemal ile Nihan, uzun yıllar boyunca kendi etraflarında dönen oyunları artık daha net görebiliyorlardır. Beraber olarak ortak hareket etmekten başka yapacakları birşey yoktur. Nihan, Kemal'in kendisine ortak davranmaları için söylediği sözleri tınlamaz. Asu'nun elinde Ozan hakkında birşeyler olabileceğini düşünerek Kemal'den saklı bir şekilde hareket eder. Bu yaptığı şey, Nihan'ın ne yapacağını bilemez halde sıkışıp kalmasına sebebiyet verir. Kendisini bu durumdan kurtarmak için gerekli olan kişi Kemal'dir. Fakat Nihan'ın Kemal'den habersiz olarak yaptığı bu hareket Kemal'i üzmüştür. Kemal'in Asu ile yaptığı evcilik oyununu sürdürmesi Nihan'ın kendisine mani olamadığı derecede kıskançlık duymasına neden olurken Kemal, Nihan'a karşı içindeki sevdasının yerinin çok başka olduğunu gösterir. Kemal, Emir'den aldığı arazi darbesi konusunda Asu'nun kendisine yardımcı olduğunu eminken, Zehir'in bulduğu isim yüzünden adeta çöker. Öbür tarafta Asu'nun edindiği belgeleri detaylı bir şekilde inceleten Emir nihayetinde Kemal'in en zayıf olduğu noktayı bulur ve beklediği an gelir. Planını yavaş yavaş uygulayan Emir, Kemal'i bitirmek için dört bir yandan kendisine saldırır. Sonrasında Kemal kendisine öyle büyük bir teklif yapar ki hayatında ilk kez kendisi adına riskler barındıran bir karar almak durumundadır. Kemal, Emir'in bu yaptığın karşılık olarak Kozcuoğlu şirketini yerinden oynatacak bir şey ile çıkmaya hazırlanmaktadır. Kemal adına bu mücadele bundan böyle tarafların daha belirgin ve büyük olduğu bir mücadeledir. Kozcuoğlu şirketi, Kemal'in sayesinde en derinden sağlam bir şekilde sallanacaktır.
Etiketler: Kara Sevda 48.Bölüm izle, Kara Sevda 48.Bölüm tek parça izle, Kara Sevda 48.Bölüm hd izle, Kara Sevda 14 aralık, Kara Sevda son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap