• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 8.Bölüm izle

Deniz'in karakolda bir gün geçirmesi Ece'nin davranışlarını değiştirmesine neden olur. Annesi ve Mustafa ile yakınlık kurar. Fakat okula gitmiş olduğu aracın çizilmesinden sonra başlayan olaylar, kendisinin çok üzüleceği sonuçları doğurur.

Özet: Deniz'in karakolda bir gün geçirmesi Ece'nin davranışlarını değiştirmesine neden olur. Annesi ve Mustafa ile yakınlık kurar. Fakat okula gitmiş olduğu aracın çizilmesinden sonra başlayan olaylar, kendisinin çok üzüleceği sonuçları doğurur. Mirat'in gözünde güven kazanmak ve düşüncelerini değiştirmek için çabalayan Fikriye yöntem değiştirerek Deniz'e karşı bir iyilik yapmak ister. Hülya'da Şebnem'i çok derinden etkileyecek ve beklemediği bir şey yapar. Alihan, arkasında bıraktığı ailesini özlemiştir ve büyük bir suçluluk duygusuna kapılmıştır. Deniz ile görüşmek ister. Ece ile arasının bozulmasını içerleyen Hülya, Mirat ile Diyar hakkında bilinmeyen durumları öğrenir. Mirat'ı feci bir şekilde kıskanan Fikriye, Deniz'e bir tuzak kurar.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 8.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 8.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 8.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 10 aralık, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap