• 1. Parça

Kara Sevda 47.Bölüm izle

Kemal, Nihan'a Asu ile hayatını birleştireceğini söyledikten sonra Emir'in planındaki sistem bir anda bozulur. En başta Nihan ile Emir arasında kurulan denge bozulur. Emir ise dinmeyecektir.

Özet: Kemal, Nihan'a Asu ile hayatını birleştireceğini söyledikten sonra Emir'in planındaki sistem bir anda bozulur. En başta Nihan ile Emir arasında kurulan denge bozulur. Emir ise dinmeyecektir. Kemal'in her geçen gün biraz daha güçlü konuma gelmesini engellemek adına, temelden kurup büyüttüğü şirketini hedef alır. Kemal, Tufan'ın evinde görmüş olduğu çantayı Asu'nun evindede görünce bu olaydan dolayı Asu'ya karşı şüpheli yaklaşır. Kemal bu şüphesini araştırdığında ise büyük problemler ile yüzleşir. Nihan'da Kemal'in Asu ile evleneceğim derken niyetinin ciddi olup olmadığını bulmak için çalışmalara başlar. Nihan ile Kemal beraber buluştuğında Nihan'ın soracağı sorular kadar bulacağı cevaplarda sürpriz olacaktır. Kemal'in Asu için yapacağı her hareket, kendisinin Emir ile olan iletişime bir adım daha yakınlaştırır. Ayhan ile Leyla'nın da olaya girmesiyle beraber Kemal'in çalışmaları iki ayrı koldan hareket eder. Zeynep, Asu ile Emir'in arasındaki bağı bulmak için tahmini mümkün olmayan bir yöntem kullanır. Fakat Kemal için bir delil oluşturacak bir durumu bıraktığı anda, Emir'in radarına girmesine neden olacaktır. Emir Zeynep'e karşı cezasını vermek için karşısına dikildiğinde Nihan'ın yaptığı baskın sonucunda ne yapacağını bilemez. Emir ile Asu'nun kötü bir şekilde yürüttükleri plan Kemal'in bu zamana kadar emek emek getirdiği herşeyi sıfırlayacak kadar güçlü bir etkidedir. Kemal, etrafındaki hain planları ortaya çıkarmak için adım adım ilerlerken, Asu'nun aslında kim olduğuna dair gerçekleri öğrenmesi için yapması gereken son bir şey vardır.
Etiketler: Kara Sevda 47.Bölüm izle, Kara Sevda 47.Bölüm tek parça izle, Kara Sevda 47.Bölüm hd izle, Kara Sevda 7 aralık, Kara Sevda son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap