• 1. Parça

Paramparça 83.Bölüm izle

Harun, Ozan'ın kendi çocuğu olduğunu öğrenmiştir ve Dilara ile yüzleşir. Cihan'a karşı eline koz geçtiğini düşünüp Dilara'ya tehditler savurur.

Özet: Harun, Ozan'ın kendi çocuğu olduğunu öğrenmiştir ve Dilara ile yüzleşir. Cihan'a karşı eline koz geçtiğini düşünüp Dilara'ya tehditler savurur. Dilara ile Harun'un hala beraber olduğunu anlayan Cihan, Dilara'nın neden hala Harun'dan ayrılmadığının gerekçesini öğrenmek ister. Öbür tarafta Cihan, Mithat'ı bulmak istiyordur. Alfa kod adı ile dolaşan Mithat, bundan sonra çok dikkatli davranmak zorundadır ve Hazal'ın yakınlarında olmaması gerekmektedir. Asuman, Dilara'nın babasının Ekrem olduğunu ispat edebilmek için bir Dna testi yaptırır. Ekrem'de bu gerçeği söylemek için Dilara'ya gider. Cansu'nun yuvada gördüğü ve sevgisinin düştüğü emre bebek, başka bir aileye evlatlık olarak gönderilmiştir. Cansu bu durumdan haberdar olunca üst üste gelen olaylardan ötürür kendinden geçer. Emre bebek ile tekrardan görüşebilmek için alacağı karar çok tehlikeli sonuçlar doğuracak olsa da Cansu bir karara varmıştır artık.
Etiketler: Paramparça 83.Bölüm izle, Paramparça 83.Bölüm tek parça izle, Paramparça 83.Bölüm hd izle, Paramparça 5 Aralık, Paramparça son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap