• 1. Parça

Kara Sevda 46.Bölüm izle

Nihan donarak hayatını kaybetmek üzereyken Kemal, kafasına dayanmış olan silahtan kurtularak Nihan'a koşar. Nihan kendisine gelene kadar geçen zamanda Kemal adına hayat adeta durma noktasına gelir.

Özet: Nihan donarak hayatını kaybetmek üzereyken Kemal, kafasına dayanmış olan silahtan kurtularak Nihan'a koşar. Nihan kendisine gelene kadar geçen zamanda Kemal adına hayat adeta durma noktasına gelir. Kemal'in hayatı, Nihan'ın açılması için dua ettiği gözlerinde saklı kalmıştır. Nihan tekrar hayata gözlerini açtığında Kemal başlarına gelen tuzağın gerçeklerini anımsar. İlk olarak takip eden polislerden kurtulmak sonrasında ise Emir'in yaptığı bu tuzaktan sıyrılmak durumundadır. Emir, Hakan'a Kemal'i bir an önce bulması için baskı kurarken Nihan ile Kemal, Asu'dan gelen intihar haberiyle yıkıma uğrar. Kemal ile Nihan, Asu'yu acele bir şekilde hastaneye götürürken, bu durumdan ötürü Kemal polislere kendi ayağıyla davetiye çıkarmış olur. Kemal'in yapmadığı birşey için etrafı sarılır. Kendisini yakalamak çabasında olan herkes için bir sürprize imza atar. Kemal, masum olduğuna inandırmak için çabalarken Emir ise Asu'nun intihar girişimiyle beraber ilk defa kardeşinden olma durumunu yaşar. İçinde yaşadığı bu duygu ile mücadele ederken Emir yapmaması gereken bir hatayı hem de hiç kafasında düşünmediği birisine karşı koz olarak verir. Nihan, Kemal'i kurtarmak adına mücadele etmektedir bu durum Emir'in duyduğu şüphelerin artmasına neden olur. Emir, Nihan ile Kemal'in yeniden bir beraberliğe mi başladılar sorusunun cevabını bulmak istemektedir. Ve bu cevabı alana kadar da durmaya niyeti yoktur. Emir, Nihan'ı bir şekilde köşeye sıkıştırır ve ilk kez Kemal'e karşı Emir'in düzenlemiş olduğu bir plana bile bile katılmak mecburiyetinde kalır. Kemal eğer bu tuzağa yakalanırsa bu Nihan ve Kemal adına herşeyin sonu olacaktır.
Etiketler: Kara Sevda 46.Bölüm izle, Kara Sevda 46.Bölüm tek parça izle, Kara Sevda 46.Bölüm hd izle, Kara Sevda 30 kasım, Kara Sevda son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap