Baba Candır 48.Bölüm izle

Kadir'in intikam çabasıyla birlikte Salih ve çocuklarının hayatı çöküntüye uğrar. Eşlerinin içeriye girdiğini haber alan Aslı, Ece ile Ceylan soluğu karakolda alır.

Özet: Kadir'in intikam çabasıyla birlikte Salih ve çocuklarının hayatı çöküntüye uğrar. Eşlerinin içeriye girdiğini haber alan Aslı, Ece ile Ceylan soluğu karakolda alır. Öncesinde Haluk ile karakolda sabahlayan Emrecan'ın bu sefer Egemen'de yanlarındadır. Salih ile beraber hastaneye giden Nermin, kendilerini ziyaret etmek için gelen İsmail'den kurtulmaya çabalarken büyük bir hata yaparak farklı bir doktorun yanına gider. Günün bitiminde karakoldan çıkan Haluk ile Egemen, arkalarında kalan Emrecan'ı da kurtarmak için çaba gösterirler. Ancak karşılarında beklemedikleri bir engel vardır. Emrecan'ı karakolda bekleyen sürpriz nedir ? Kadir'in elinden kurtulan Elif Salih ile tekrardan görüşecek midir ? Egemen ile Haluk kendilerine yapılan bu komple durumunu açığa çıkarabilecekler midir ? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası Baba candır son bölümünde.
Etiketler: Baba Candır 48.Bölüm izle, Baba Candır 48.Bölüm tek parça izle, Baba Candır 48.Bölüm hd izle, Baba Candır 27 kasım, Baba Candır son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap