• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 6.Bölüm izle

Cemile'nin edindiği bilgileri anlatmasından sonra ilk başta büyük tepki gösteren mahalle sakileri sonrasında pişman olur ve utanç yaşarlar. Saldırı olayında tutuklananların da olması cabasıdır.

Özet: Cemile'nin edindiği bilgileri anlatmasından sonra ilk başta büyük tepki gösteren mahalle sakileri sonrasında pişman olur ve utanç yaşarlar. Saldırı olayında tutuklananların da olması cabasıdır. Mirat ile Cemile'nin geri dönme isteklerini reddeden Deniz, yeni gittiği evde şok olacağı bir olay yaşar. Daha kötü bir duruma düştükleri için isyan etme noktasına gelen Ece okulda bir sıkıntıya düşer. Okuldan atılması söz konusuyken kendisine hiç beklenmedik bir yardım gelir ve bu durumdan sıyrılır. Deniz Mirat'ın evine yeniden gelince bu sefer Hülya yeni bir harekette bulunur. Bu geri dönüşe Fikriye çok bozulmuştur ve kocasının gelmesiyle beraber iyice kötü duruma düşer ve yaydığı iftira kendisine gelmiştir. Hayatını tehlikeye sokar.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 6.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 6.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 6.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 26 kasım, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap