• 1. Parça

Cesur Yürek 7.Bölüm izle

Varol Kalaycı'nın masada olmasını istemeyen Harbi, Ömer'in yaşamına son vermek için detaylı bir plan yapar. Varol'un yaptığı itiraflar masadakiler adına şok yaratacaktır.

Özet: Varol Kalaycı'nın masada olmasını istemeyen Harbi, Ömer'in yaşamına son vermek için detaylı bir plan yapar. Varol'un yaptığı itiraflar masadakiler adına şok yaratacaktır. İçlerinde bulunan hainin kim olduğunu bulabilmek için şüphelendiklerinin yaşamına son vereceklerdir. Öbür taraftan Varol'un alınmasından dolayı Ruslar çalışmalara başlar. Psikopat kimlikleriyle ön plana çıkan Bozdoğanlar, Ömer'e tehditler savurarak kendilerinin büyüklüğünü kabul etmesini isterler. Ömer ile Bozdoğan kardeşler arasında yaşanacak mücadeleye masadaki üyelerde katılır. Tatar ile Harbi'nin aracı olmasıyla bir arada toplanan Ömer ile Bozdoğan kardeşler anlaşma yoluna gitmek yerine sonuçları çok mühim olacak bir mücadelenin başlamasını sağlayacaklardır.
Etiketler: Cesur Yürek 7.Bölüm izle, Cesur Yürek 7.Bölüm tek parça izle, Cesur Yürek 7.Bölüm hd izle, Cesur Yürek 24 kasım, Cesur Yürek son bölüm
En Popüler Yorumlar (1)
kıvılcım demiş ki;Satırın yemek masasında ne işi var?
26.11.2016 - 10:35
Diğer Yorumlar (1)
kıvılcım demiş ki;Satırın yemek masasında ne işi var?
26.11.2016 - 10:35
1
Yorum Yap