• 1. Parça

Kara Sevda 45.Bölüm izle

Bir sır daha ortaya çıkmıştır. Kemal, Nihan'ın neden Emir'in yanında olduğunu öğrenmiştir. Nihan'ın Emir'e karşı beslediği kin ve nefret duyguları Kemal açısından sevdası için bir umuttur. Bundan sonra pes etmek yoktur.

Özet: Bir sır daha ortaya çıkmıştır. Kemal, Nihan'ın neden Emir'in yanında olduğunu öğrenmiştir. Nihan'ın Emir'e karşı beslediği kin ve nefret duyguları Kemal açısından sevdası için bir umuttur. Bundan sonra pes etmek yoktur. Kemal, bu işin sonunun mutlu bir şekilde biteceği güne kadar Nihan'ın karşı koymalarına rağmen mücadele edecektir. Fakat Nihan her ne kadar çok istiyor olsada Emir tehditini göz ardı edemediği için kendisini koyuvermemektedir. Tam zamanı olmadan yapacağı bir hareket Deniz'in hayatını riske etmesine neden olacaktır. Asu, Kemal'in ayrılmasından sonra kendisini ikna etmek için herşeyi yapar. Bu süreçteki gizli destek olan kişi Emir gibi görünüyor olsa da Emir'in Kemal hakkında başka bir planı vardır düşüncesinde. Kemal'in Ozan'ın ölümüyle ilgileniyor olması, Emir'in hayatını derinden etkileyecek güçteki bir sonuca gebedir. Emir bu riski göz ardı edemez. Kemal'in temelli olarak yolundan çıkması için daha fazlasını deneyecektir. Kemal'in adam öldürmeden yargılanmasına neden olacak kimsenin aklına gelmeyecek bir plan yapar. Nihan ise kendi çabasıyla kardeşinin öldüren kişiyi bulma çabasındadır. Kemal'de Ayhan ile yürüttüğü ortak hareketle beraber öldürme olayında Emir ile en ciddi bağı bulur. Öbür taraftan Ayhan, Galip Kozcuoğlu'yu bitirme planında faka basar. Leyla ve Ayhan'ın arasındaki ilişki ilk ciddi sınavını bu plan karşısında görecektir. Nihan, Kemal'in uzağında olmak için çabalasa da, kalbinin sesini dinlediği zamanlarda, Kemal ile karşı karşıya bulur kendisini. İçinde karşı koyamadığı bir huzur ile Kemal'in yakınlarında olur. Bir sonraki gün iki aşık adına çok tehlikeli bir şekilde başlar. Kemal, kendisi için kurulan tuzağa doğru giderken, Nihan Emir'in gizlemeye çabaladığı sırlara karşı tahmin ettiğinin ötesinde yakınlık kurar. Emir, Kemal için kurduğu tuzağa gelmesini beklerken Nihan'ın yardım çığlıkları Kemal'in kulağına kadar gelecektir.
Etiketler: Kara Sevda 45.Bölüm izle, Kara Sevda 45.Bölüm tek parça izle, Kara Sevda 45.Bölüm hd izle, Kara Sevda 23 kasım, Kara Sevda son bölüm
En Popüler Yorumlar (1)
elo demiş ki;ya kemal yalvaryor yazik nihan hanim biraz isnaf
24.11.2016 - 01:55
Diğer Yorumlar (1)
elo demiş ki;ya kemal yalvaryor yazik nihan hanim biraz isnaf
24.11.2016 - 01:55
1
Yorum Yap