• 1. Parça
Bu icerik telif hakki sikayeti sebebiyle sitemizden kaldirilmistir. Diger iceriklerimize goz atabilirsiniz Anasayfa


Diriliş Ertuğrul 66.Bölüm izle

Kayılar ve Çavdarlar beraber kullanacakları kilimhane konusunda anlaşmışlar ve arkasından Hanlı Pazar da yer için Simon ile görüşme yapılacaktır. Fakat meydana gelen olaylar sonrasında kılıçlar çekilir ve olay başka bir boyut kazanır.

Özet: Kayılar ve Çavdarlar beraber kullanacakları kilimhane konusunda anlaşmışlar ve arkasından Hanlı Pazar da yer için Simon ile görüşme yapılacaktır. Fakat meydana gelen olaylar sonrasında kılıçlar çekilir ve olay başka bir boyut kazanır. Bu kılıçlar kan akıtacak mıdır ? Ertuğrul'un Candar Bey'in yapmış olduğu teklifi Ural'a rağmen yinede kabul etmesinden sonra ortaya çıkan durumlar nelerin yaşanmasına neden olacaktır ? Ortaklık yapılmasına en başından beri karşı çıkan Ural'ın bu durum sonrasında yapacağı hareket ne olacaktır ? Bu olaylar meydana gelirken Candar Bey Ural'ın işlerini Aliyar'a verir. Ural ve Aliyar bu durumdan ötürü nasıl bir sıkıntı yaşayacaklardır ? Başına gelen baskından sonra yaralı bir şekilde kurtulan Turgut Alp ummadık bir tepki verir ve bu yüzden herkes şok olur. Bu baskından ötürü meydana gelen sıkıntıların nedenini Ertuğrul'un aldığı kararlara bağlayan Turgut'un bu düşüncelerinden faydalanmaya çalışan Simon nasıl bir oyun planlamaktadır ? Turgut'un yaşıyor olmasında pay sahibi olan Maria ile Turgut'un arasındaki ilişkide neler yaşanacaktır ? Bu olaylar yaşanırken Bamsı ile ciddi bir şekilde dövüşen Turgut'un Ertuğrul Bey ile ilk karşılaşmasında nasıl olaylar meydana gelecektir ? Bundan sonra beraber çalışmak durumunda olan Kayı ile Çavdar kadınları bu ortaklık karşısında nasıl bir tepki verecektir ?Herşeyin yolunda gittiği zannederken Kayı'nın kadınlarının başına gelecek tehlike nedir ? Sultan'ın bölgedeki gözü kulağı olan Ertuğrul'un hayallerini başına yıkacak olan beklenmedik gelişme acaba nedir ?
Etiketler: Diriliş Ertuğrul 66.Bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 66.Bölüm tek parça izle, Diriliş Ertuğrul 66.Bölüm hd izle, Diriliş Ertuğrul 23 kasım, Diriliş Ertuğrul son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap