• 1. Parça

Kırgın Çiçekler 60.Bölüm izle

Songül'ün evlenme arefesinde olduğunu gören arkadaşları büyük panik yaşayarak hemen Feride'ye durumu anlatır. Durumdan haberdar olan Güney'de, Songül'ü bu durumdan kurtarmak adına herşeyi göze almıştır.

Özet: Songül'ün evlenme arefesinde olduğunu gören arkadaşları büyük panik yaşayarak hemen Feride'ye durumu anlatır. Durumdan haberdar olan Güney'de, Songül'ü bu durumdan kurtarmak adına herşeyi göze almıştır. Toprak, Feride ile beraber hareket ederek bir plan yaparlar. Yeniden bir araya gelmişlerdir. Özlem, Toprak'a sahip olma amacıyla herşeyi yapmaya hazır görünmektedir. Kemal, Banu ile Mesude'nin gelir etme etmesini hazmedemeyip kendilerine mani olma çabasındadır. Nazan, şirketinin başındaki kişi olan Erkan ile yakınlık kurmaktadır. Erkan, Nazan'a bir evlenme teklifi yaparak tüm dengelerin değişmesine neden olur. Nazan, Cemre'ye giderek babasından kalan paraları anlatmak mecburiyetinde kalır.
Etiketler: Kırgın Çiçekler 60.Bölüm izle, Kırgın Çiçekler 60.Bölüm tek parça izle, Kırgın Çiçekler 60.Bölüm hd izle, Kırgın Çiçekler 21 kasım, Kırgın Çiçekler son Bölüm HD11
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap