Paramparça 81.Bölüm izle

Cansu, komadan kurtulmuştur fakat henüz bebeğinin öldüğünü bilmemektedir. Cansu'ya olan bitenleri anlatmaktan çekinen Dilara'nın söylediği yalan yüzünden işler iyice karışır.

Özet: Cansu, komadan kurtulmuştur fakat henüz bebeğinin öldüğünü bilmemektedir. Cansu'ya olan bitenleri anlatmaktan çekinen Dilara'nın söylediği yalan yüzünden işler iyice karışır. Rahmi Bey, Ayşe'nin mezarını ziyaret ettiği zaman Madie Hanım kendisini görür. Rahmi Bey, kaçak olarak daha fazla kaçamayacağını anlayınca polise giderek teslim olur. Burhan Bey'in hayatının kaybetmesinden sonra Maide Hanım kendisi için ortak hareket edeceği yeni birini bulmak için zaman kaybetmez. Asuman, Maide Hanım'ın oyunlarında kendisine yardımcı olabilecek bu iş için en uygun kişidir. Asuman ile Maide Hanım işbirliğine başlarlar. Asuman ile karşılaşan Ekrem Bey haberi olmadan kendisine istediği kozu elleriyle vermiştir. Dilara, Harun'un yaptığı oyunları Cihan sayesinde öğrenmiştir ve hemen Harun'dan boşanmak için harekete geçer. İkili, boşanma anlaşmasını yapmak için görüştüğü zamanlarda yalıya kimliği belirsiz kişiler gelmiş ve Alaz'ı alıkoyarak gözden uzaklaşmışlardır.
Etiketler: Paramparça 81.Bölüm izle, Paramparça 81.Bölüm tek parça izle, Paramparça 81.Bölüm hd izle, Paramparça 21 kasım, Paramparça son bölüm
En Popüler Yorumlar (1)
naz demiş ki;Cok gerizekalica.Dusuk yapmis ve bunu kendisi kanamalarindAn bilmiyo.Dram cekmek istiyolar ama nerde ne yapacaklarini bilmiyolar.
27.11.2016 - 14:33
Diğer Yorumlar (2)
naz demiş ki;Cok gerizekalica.Dusuk yapmis ve bunu kendisi kanamalarindAn bilmiyo.Dram cekmek istiyolar ama nerde ne yapacaklarini bilmiyolar.
27.11.2016 - 14:33
Sevgi demiş ki;Bu fon muzigi nedirya konusulanlari zor duyuyoruz. Dan dan dann kafa agrisi off
23.11.2016 - 22:59
1
Yorum Yap