• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 5.Bölüm izle

Fikriye'nin gazıyla galeyana gelen mahalle sakinleri Deniz'in mahalleden gitmesini isterken, olaylar iyice karışır. Mirat mahalle sakinlerine karşı Deniz'in yanında yer alır. Diyar olayların bu haddeye geleceğini düşünememiştir.

Özet: Fikriye'nin gazıyla galeyana gelen mahalle sakinleri Deniz'in mahalleden gitmesini isterken, olaylar iyice karışır. Mirat mahalle sakinlerine karşı Deniz'in yanında yer alır. Diyar olayların bu haddeye geleceğini düşünememiştir. Denizler için üzüntü duymasının yanı sıra, kendisinin güvende olması adına sessizliğini korur. Öbür taraftan Mirat'ın bu olaylarda kendisinin de payı olduğunu duymasından endişe eder. Cemile bu olaylardan dolayı büyük üzüntü duyarken Fikriye neden olduğu bunca şeye karşın halada söylediklerini savunuyordur. Hülya, Deniz'in içinde bulunduğu durumu öne sürerek Ece'ye sahip çıkma amacındadır. Şebnem, Alihan'ı kaybetme korkusuyla kendisine düşünemediği bir yalanı söyleyiverir. Deniz kendisinden dahada önemli olan evlatlarını düşündüğünden Mirat'ın üzüleceği bir karara varır. Ve bu kararını hemen uygulamaya alır.
Bir Önceki Bölümde Neler Yaşanmıştı ?
Çocuğunu dünyaya getirme konusunda karar alan Deniz'e karşı en büyük yardım Mirat ile babasından gelir. Deniz'in gebeliği konusunda Hülya'dan bilgi alan Şebnem panik yaşar. Bu durumun henüz gizli kalmasını isteyen Mirat ile Deniz'in yaptıkları paylaşımlar Diyar'ın aşk konusunda şüphe duymasına neden olur. Mustafa ile Ece gergin hallere girerken, Mirat'da Hülya'ya güvenmediği konusundaki şüphelerini ortaya döker. Hülya en başından beri beğendiği Mirat'a yakınlaşmanın ve kendisine duyduğu önyargıları yıkmak için bir çare bulmak ister. Hülya ile arası bozulan Deniz'in başına hiç ummadığı bir şok gelir. Yaşadığı şoku henüz atlatamadan kendisini en başından beri bir rakip olarak gören Fikriye'nin yaptığı dedikodular ortaya çıkar ve Mirat'ın ona kızıp uyarmasından sonra hiç ummadık olaylar yaşanır.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 5.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 5.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 5.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 19 kasım, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap